עמוד הבית > חזרה לשגרה חדשה - הנחיות להתנהלות החדשה בסטודיו

חזרה לשגרה החדשה - לקרוא עד הסוף!

יוגים יקרים,

אנחנו שמחים לעדכן שקיבלנו אישור מגורמים רשמיים לחדש את הפעילות בסטודיו. ברור לנו שאנחנו עומדים בפני תקופה מיוחדת ומאתגרת ושהשגרה החדשה בסטודיו לא תהיה כקודמתה.

זו גם ההזדמנות להודות לתלמידים שבחרו לתמוך בסטודיו בתקופה הזו, השתתפו בשיעורי הזום ו/או בחרו שלא להקפיא את המנוי שלהם. אנחנו מעריכים את זה מאוד.

חשוב לנו להגיד לכם כבר עכשיו שאנחנו פועלים בדיוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות כפי שיפורט בהמשך. כדי שתקופת המעבר הזו תצלח אנחנו צריכים גם את שיתוף הפעולה שלכם.

החזרה לשגרה תחל כבר מיום שישי 8.5. 

אז איך אנחנו הולכים להתנהל בסטודיו?

הגבלת מספר התלמידים בשיעור והרשמה מראש לשיעורים

הקליקו כאן למערכת השעות ולהנחיות
מפורטות לגבי אופן ההרשמה

כדי לשמור על הנחיות משרד הבריאות של מרחק בין מתרגלים, השיעורים יוגבלו במקום מה שאומר - הרשמה מראש לשיעורים. ההרשמה מראש מבוצעת באמצעות אפליקציה שיש להורידה לסמארטפון שלכם בקישור הבא: https://v0b9.app.link/SOvkfZYR6T. כשאתם מתבקשים להזין את שם בית העסק רשמו: adiyoga.

דרך נוספת היא באמצעות פורטל שירות עצמי בקישור הזה. אם אתם מסתבכים - צרו קשר עם מיכל: 052-6191016. 

רק אם קיבלתם מייל שמאשר את הרשמתכם לשיעור - ההרשמה נקלטה!

מדיניות ביטולים

מאוד מאוד רצינו לבוא לקראת כל תלמידי הסטודיו ולא לנקוט במדיניות ביטולים. יחד עם זאת, במהלך השבועיים שאנחנו פתוחים היו לנו מדי יום ביטולים של הרגע האחרון. מיותר להגיד שהביטולים האלה פגעו בתלמידי הסטודיו שהיו בהמתנה ולא יכלו להגיע לשיעור וגם בסטודיו עצמו.

לכן החלטנו להנהיג את מדיניות הביטולים הבאה: ניתן לבטל הרשמה לשיעור עד 6 שעות לפני תחילת השיעור. במידה וביטלתם את השיעור מעבר לזמן הזה/ לא הופעתם לשיעור: בעלי כרטיסיות - ירד ניקוב מהכרטיסיה. בעלי מנויים - ייגבה קנס בגובה 45 ש"ח לשיעור שיחויב באמצעות כרטיס אשראי.

תרגול על הדק

בימים הקרובים תבנה רשת צל שתכסה את כל שטח הדק. בינתיים מיקמנו רשת צל זמנית עד שרשת הצל הקבועה תגיע. אנחנו מודיעים מראש שהתלמידים בשיעורים יפוצלו בתוך הסטודיו ובשטח הדק. 

ציוד ואביזרים

התרגול בסטודיו הוא עם מזרן אישי בלבד! למי שאין מזרן אישי - מוזמנים לרכוש דרך יוגהסטור או דרך יוגי קוטי. אנחנו נקבל מלאי מזרנים חדשים למכירה בסוף מאי ואז תוכלו לקנות מהסטודיו. במידה ויש לכם בעיה לרכוש מזרן - צרו קשר עם מיכל. 

לגבי שאר הציוד בסטודיו (בלוקים, חגורות, בולסטרים, שמיכות וכו׳) - אנא הגיעו לשיעורים עם הציוד האישי שלכם כולל 2 בלוקים וחגורה, אם יש לכם. ניתן גם לרכוש ציוד דרך יוגהסטור או יוגיקוטי. במידה ותצטרכו בלוקים של הסטודיו, נבקשכם לחטא אותם בסוף השימוש בעזרת מטליות סניטריות שיימצאו בסטודיו. 

היגיינה וחיטוי  

1. חיטוי הידיים באלכוג׳ל/ שטיפת ידיים יסודית עם סבון לפני הכניסה לסטודיו

2. בקבוק מים אישי - 
מתקן שתיית המים בסטודיו לא יפעל בתקופה הקרובה. אם אתם צריכים לשתות מים (למרות שאתם יודעים שאנחנו ממליצים לא לשתות תוך כדי התרגול) אז תביאו בקבוק שתייה אישי.

3. מקלחות לא יתאפשרו 

4. שירותים - לאחר השימוש בשירותים נבקשכם לעבור עם מגבון סניטרי על המושב ולזרוק את המגבון לפח (ולא לאסלה!!!)

5. במידה והשתמשתם בבלוקים של הסטודיו, יש לחטא אותם לאחר השימוש בעזרת מגבונים סניטריים שיהיו בסטודיו. 

הצהרת קורונה

לפני כל שיעור שאתם מגיעים אליו, תדרשו לחתום על ״הצהרת קורונה״ בסטודיו. ההצהרה תמוקם בכניסה לסטודיו מצד ימין של הדלת - כל אחד יחתום בתורו תו״כ שמירה על מרחק. 

מדידת חום

כל תלמיד שמגיע לסטודיו, יימדד החום שלו. במידה והחום יהיה 37.5 ומעלה התלמיד לא יורשה להיכנס לסטודיו. 

אופן ההמתנה לשיעורים ובין שיעורים

1. בזמן ההמתנה לשיעור אנא הקפידו על כללי שמירת המרחק. אתם יכולים להתפזר לאורך השביל והדשא בכניסה לסטודיו. בבקשה לא להצטופף, להתמהמה ולהתרכז במסדרון ובחדר הטיפולים. להמתין רק בחוץ.

2. אין להיכנס לסטודיו לפני שהמורה מאפשר זאת. אנחנו רוצים לאפשר לכל התלמידים שהיו בשיעור לצאת מהחדר, לרענן אותו ורק אז נאפשר כניסה של התלמידים לשיעור הבא. היאזרו בסבלנות. 

מנויי זום

אלה מכם שרכשו כרטיסיה לשיעורים בזום - צרו קשר עם מיכל והיא תעדכן אתכם לגבי הזיכוי שמגיע לכם.

** באופן רשמי המנויים הוקפאו מיום 15.3 (למעט הקפאות מסוימות שהחלו לפני). הקפאת המנוי תופשר בתאריך 8.5. במידה ואתם לא מרגישים בנוח עדין להגיע לסטודיו עדכנו את מיכל ונמשיך לכם את ההקפאה. 

עדכונים באתר, פייסבוק ואינסטגרם - מאוד חשוב שתדאגו להתעדכן בעצמכם מדי יום באתר לגבי עדכונים נוספים. 

מחכים לראותכם,

צוות הסטודיו

  אירוע הקיץ השנתי של הסטודיו! 6.8  
  קורס יסודות היוגה החל מה-6.8  
  קייטנת מייסור החל מה-23.8  
  ריטריט יוגה והתבוננות במדבר 12-15/10/20  
  קורס הכשרת מטפלים בתאי יוגה מסאז׳ עם עדי החל מה-16.3.2021  
  חוות דעת Testimonials
  מורים בסטודיו  
  סגנונות יוגה
  תזונה ובריאות טבעית
  גלריית תמונות
  קורס Yoga Adjustments למורים  
  יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה  
  Yoga In English  
חדשות

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים