מורים בסטודיו

עדי פנחסי

הגעתי ליוגה אחרי שניסיתי כל מיני דרכים לפתור בעיות ברכיים שהטרידו אותי במשך שנים רבות.
היוגה שיפרה בצורה משמעותית את איכות חיי והפכה עבורי לדרך חיים. למדתי את ארבעת סגנונות היוגה הפופולריים במערב (אשטנגה ויניאסה, ויני יוגה, איינגאר ושיבננדה) והוסמכתי כמדריך על-ידי מכון וינגייט. עשיתי קורס מדריכים נוסף אצל ויג'יי אמר מדהרמסלה שבהודו. בנוסף, אני חבר בארגון מורי היוגה בישראל ומשתלם לעתים תכופות אצל טובי המורים בעולם ובארץ.

בנוסף, אני מטפל בעיסוי תאילנדי ומכשיר מטפלים בתחום.

אשמח לפגוש אתכם בסטודיו.

מיכל רג'ואן

את המסע שלי עם היוגה התחלתי בשנת 2012 בסטודיו של עדי. לאחר מספר נסיונות עם כמה מורים בכמה סטודיואים, מצאתי סוף סוף מורה ובית ליוגה. מהר מאוד נכנסתי לזה וכעבור שנתיים בתרגול רציף עשיתי קורס מורים בהדרכתה של רוקסי סטולק.

לאחר סיום ההתמחות שלי במשרד עורכי דין החלטתי לבחור במסלול חיים אחר. בחרתי בלימוד מעמיק והוראה של יוגה. הרגשתי שזה הייעוד שלי והמקום בו אני צריכה להיות. בשנים האחרונות המשכתי להעמיק את לימודי בעיקר באשטנגה ובאיינגאר יוגה אצל מורים בכירים בארץ ובעולם ביניהם: אושה דווי מרישיקש, מתי עזרתי, ג׳ון סקוט ועוד…

התרגול מהווה בשבילי הזדמנות להתבונן ולהתרכז בנשימה, בגוף ובעצמי.
מלבד לתרגול עצמו, היוגה עבורי היא תהליך מרתק ובלתי פוסק של לימוד וחקירה עצמית והיא מוצאת ביטוי בכל דבר בחיי.

ניצה פנחסי

מורה ליוגה בשיטת שיבננדה
בוגרת קורס מורים שיבננדה
מלמדת בשיטת שיבננדה

Take advantage now
and may today be your first day
to many happy and healthy tomorrows

 

גבי פלד

התחלתי ללמוד יוגה בשנת 2002. ראשית דרכי הייתה בשיבננדה. בהמשך מצאתי שאשטנגה-ויניאסה נותנת ביטוי מתאים יותר לצרכיי ועברתי קורס מורים בן שנתיים אצל שמעון בן-אבי. בנוסף גיליתי את נפלאות האיינגר, בו הקפדה על דיוק בתנוחות מספקת השלמה מצוינת לאשטנגה ומאפשרת לי ללמד כיצד לדייק למרות הדינאמיות הרבה באשטנגה. מבין מוריי הרבים והנהדרים: שמעון בן-אבי (אשטנגה), רינת ריינה בארץ (אשטנגה), אג'יי קומר ממייסור שבהודו (אשטנגה), אושה דווי ברישיקש, הודו (איינגר) וענת צחור בארץ (איינגר). בנוסף השתלמתי במספר סדנאות, בין היתר אצל המורים הבכירים גראהם וליאוני נורת'פילד מאוסטרליה (אשטנגה). יוגה ממלאת עבורי צרכים רבים: מדיטציה תוך כדי עבודה עם הגוף, העמקת הנשימה, ריכוז, מאמץ, הוצאת זיעה, שיפור הגמישות ושמירה על הבריאות.

שרון שטרן

איך להעביר במילים את התחושות שלי ביוגה? תחושות של בית, של עוצמה ושל חופש.
אני מתרגלת יוגה משנת '98. בוגרת וינגייט ולימודים בניו יורק ובהודו.
היוגה מאפשרת לי להתמקד, להרגע, לנשום, להתאזן, להתחזק, להתגמש, לחקור, להשתפר ולשחרר – בכל המובנים. כי כמו שאנחנו אומרים בלימודי הפילוסופיה של היוגה (בתחילת כל שיעור) – "מה שקורה על המזרן נכון גם בחיים שלנו".
יש לי הכבוד והעונג לתרגל יוגה עם יותר ויותר אנשים ואני מודה לכל המורים והתלמידים שלי על הזכות הזו.

תמרה כהן

תמרה כהן למדה ותרגלה יוגה בארצות הברית וקיבלה הכשרה כמורה ליוגה בישראל עם רינת ריינה.
היא מאמינה באורח חיים בריא שבו היוגה תעזור לכם לעשות את הבחירות הנכונות.
תמרה אוהבת ללמד ולשתף מידע. מטרתה היא לגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם. לכן, היא מעבירה לכם שיעור בטוח, ובאותו הזמן, תיתן לכם הסברים ועזרה שיאפשרו לכם להתקדם

מיה סימונס

התחלתי את דרכי ביוגה לפני כתשע שנים ממש כאן בסטודיו. אחרי שנים בעולם המחול, יוגה אפשרה לי חיבור מודע ועמוק בין תנועה לנשימה- ומהר מאוד התחלתי להרגיש את היתרונות הגופניים והמנטליים שמלווים את התרגול שכיום מהווה חלק בלתי נפרד מחיי. הקשב הפנימי שהתרגול מנחה, מאפשר התפתחות מתוך סקרנות וסבלנות לעצמינו, דבר הבא לידי ביטוי בתרגול ומחוצה לו. אני מלאת הודיה על ההזדמנות שניתנה לי ללמוד וללמד את תרגול היוגה, ומודה על היוגה כתרגול המלווה אותי בחיי המקצועיים והאישיים.

טל מגור

לפני מספר שנים נפלה בחלקי הזכות להיפגש עם היוגה, ומאז, מאוהבת ומסוקרנת, אני ממשיכה לתרגל מדי יום בהתמדה.
בכל תרגול אני מבחינה איך היוגה מאפשרת לנו להתחבר לצד הילדותי שלנו שבא לידי ביטוי בנכונות להתנסויות חדשות, בפעולה ממקום משוחרר
ולא ביקורתי ובפעולה ללא פחדים. לצד אלו, אני מבינה שהיוגה מחייבת אותנו להתחבר למקום מאוד מדוייק וקפדני ולפעול מתוך אחריות ורגישות כלפי עצמנו. אני חושבת שהרבדים השונים והמיוחדים האלו תומכים בתרגול בריא ונכון, המשלב עוצמה וכוח לצד רכות והרפייה.

כל הזכויות שמורות לעדי יוגה