מורים בסטודיו

עדי פנחסי

הגעתי ליוגה אחרי שניסיתי כל מיני דרכים לפתור בעיות ברכיים שהטרידו אותי במשך שנים רבות. היוגה שיפרה בצורה משמעותית את איכות חיי והפכה עבורי לדרך חיים. למדתי את ארבעת סגנונות היוגה הפופולריים במערב (אשטנגה ויניאסה, ויני יוגה, איינגאר ושיבננדה) והוסמכתי כמדריך על-ידי מכון וינגייט. עשיתי קורס מדריכים נוסף אצל ויג'יי אמר מדהרמסלה שבהודו. בנוסף, אני חבר בארגון מורי היוגה בישראל ומשתלם לעתים תכופות אצל טובי המורים בעולם ובארץ. בנוסף, אני מטפל בעיסוי תאילנדי ומכשיר מטפלים בתחום.

אשמח לפגוש אתכם בסטודיו.

מיכל רג'ואן

את המסע שלי עם היוגה התחלתי בשנת 2012 בסטודיו של עדי. לאחר מספר נסיונות עם כמה מורים בכמה סטודיואים, מצאתי סוף סוף מורה ובית ליוגה. מהר מאוד נכנסתי לזה וכעבור שנתיים בתרגול רציף עשיתי קורס מורים בהדרכתה של רוקסי סטולק. לאחר סיום ההתמחות שלי במשרד עורכי דין החלטתי לבחור במסלול חיים אחר. בחרתי בלימוד מעמיק והוראה של יוגה. הרגשתי שזה הייעוד שלי והמקום בו אני צריכה להיות. בשנים האחרונות המשכתי להעמיק את לימודי בעיקר באשטנגה ובאיינגאר יוגה אצל מורים בכירים בארץ ובעולם ביניהם: אושה דווי מרישיקש, מתי עזרתי, ג׳ון סקוט ועוד. התרגול מהווה בשבילי הזדמנות להתבונן ולהתרכז בנשימה, בגוף ובעצמי.
מלבד לתרגול עצמו, היוגה עבורי היא תהליך מרתק ובלתי פוסק של לימוד וחקירה עצמית והיא מוצאת ביטוי בכל דבר בחיי.

היוגה הובילה אותי לעולם הבריאות הטבעית אותו אני לומדת לעומק בשנים האחרונות.

בוגרת מכללת אילמה בלימודי בריאות טבעית לגוף ולנפש ויועצת לבריאות טבעית.

 

ניצה פנחסי

מורה ליוגה בשיטת שיבננדה
בוגרת קורס מורים שיבננדה
מלמדת בשיטת שיבננדה

Take advantage now
and may today be your first day
to many happy and healthy tomorrows

 

גבי פלד

התחלתי ללמוד יוגה בשנת 2002. ראשית דרכי הייתה בשיבננדה. בהמשך מצאתי שאשטנגה-ויניאסה נותנת ביטוי מתאים יותר לצרכיי ועברתי קורס מורים בן שנתיים אצל שמעון בן-אבי. בנוסף גיליתי את נפלאות האיינגר, בו הקפדה על דיוק בתנוחות מספקת השלמה מצוינת לאשטנגה ומאפשרת לי ללמד כיצד לדייק למרות הדינאמיות הרבה באשטנגה. מבין מוריי הרבים והנהדרים: שמעון בן-אבי (אשטנגה), רינת ריינה בארץ (אשטנגה), אג'יי קומר ממייסור שבהודו (אשטנגה), אושה דווי ברישיקש, הודו (איינגר) וענת צחור בארץ (איינגר). בנוסף השתלמתי במספר סדנאות, בין היתר אצל המורים הבכירים גראהם וליאוני נורת'פילד מאוסטרליה (אשטנגה). יוגה ממלאת עבורי צרכים רבים: מדיטציה תוך כדי עבודה עם הגוף, העמקת הנשימה, ריכוז, מאמץ, הוצאת זיעה, שיפור הגמישות ושמירה על הבריאות.

שרון שטרן

איך להעביר במילים את התחושות שלי ביוגה? תחושות של בית, של עוצמה ושל חופש.
אני מתרגלת יוגה משנת '98. בוגרת וינגייט ולימודים בניו יורק ובהודו.
היוגה מאפשרת לי להתמקד, להרגע, לנשום, להתאזן, להתחזק, להתגמש, לחקור, להשתפר ולשחרר – בכל המובנים. כי כמו שאנחנו אומרים בלימודי הפילוסופיה של היוגה (בתחילת כל שיעור) – "מה שקורה על המזרן נכון גם בחיים שלנו".
יש לי הכבוד והעונג לתרגל יוגה עם יותר ויותר אנשים ואני מודה לכל המורים והתלמידים שלי על הזכות הזו.

אפרת בורוכוב

תלמידה ומורה ליוגה ויניאסה ויוגה אשטנגה. בוגרת קורס מורי יוגה אשטנגה של אריקה רינטוביץ, הכשרת מורי יוגה אשטנגה של שמעון בן אבי וקורס מורי יוגה ויניאסה של אובי ליפשיץ. "המפגש בחלל בין אנשים שמגיעים עם לב פתוח ורצון לשינוי מרגש אותי כל פעם מחדש וזכות גדולה עבורי".

יובל זיתן

תרגול היוגה עבורי הוא מקום לביטוי, לחקירה, התנסות ושחרור. מקום לפגוש את עצמי בשקט, בעזרת הנשימה, התנועה והיצירתיות. נפגשתי לראשונה עם היוגה בחדר כושר שהייתי רשומה אליו, ואחרי כמה זמן הבחנתי שאני מגיעה רק אל שיעורי היוגה ולא מנצלת את המנוי שלי. מאז הרגשתי שהיוגה הופכת יותר יותר מקום שהוא שלי ופחות תרגול מכני וספורטיבי. המשכתי להעמיק בדרך ביוגה, עברתי קורס האתה יוגה בדראסמלה בהודו, לאחר מכן כאן בארץ למדתי ין יוגה YIN YOGA עם נגה וייס והעמקתי בפילוסופיה, מדיטציות ונשימה בקורסים שונים.
הדבר שאני הכי אוהבת בתרגול היוגה זה שממש מבחינים בחוק הקבוע של העולם שהכל הוא משתנה, זמני וחולף- אפשר ממש להבחין שמי שאני בתחילת התרגול הוא לא מי שאני בסופו.

מרב ניר

ליוגה הגעתי ב-2015 כחלק ממסע לשיקום הגב. גיליתי תחום מרתק וקסום – שונה מאוד ממה שהכרתי ב-35 שנים כשחקנית כדורסל. התחלתי לתרגל אשטנגה בחדר כושר, התלהבתי מהשיפור במצב הגב והגוף בכלל והחלטתי להתקדם בתרגול. מצאתי את סטודיו עדיוגה והרגשתי שהגעתי הביתה. היוגה הפכה לחלק משמעותי משגרת היום שלי לא רק בתרגול הפיזי אלא כדרך חיים, וכשעדי פתח קורס מורים היה לי ברור שאני נרשמת. התשוקה ללמד מגיעה מהרצון לחלוק את דרך הנפלאה שאני עברתי ואני מרגישה זכות גדולה לעזור לאחרים ללמוד ולתרגל יוגה כדי שגם הם ייהנו משלל היתרונות שבתרגול.

כל הזכויות שמורות לעדי יוגה