קורס אשטנגה ויניאסה יוגה

עם מיכל רג'ואן

אשטנגה ויניאסה יוגה היא שיטת תרגול דינאמית מאתגרת ומדיטאטיבית המשלבת כוח, גמישות וסיבולת. הדגש בשיטה זו הוא על סנכרון נשימה ותנועה במהלך רצף של תנוחות.

במהלך הקורס נלמד 2/3 מרצף התנוחות של הסדרה הראשונה, נלמד כיצד לבצע את התנוחות והמעברים בצורה נכונה ובטוחה ונעשיר בלימוד עיקרי הפילוסופיה של היוגה.

הקורס יתנהל באופן כזה שבכל שיעור נלמד ונעמיק בחלק מסוים מהסדרה, בשיעור הבא נתרגל את אותו החלק באופן עצמאי לפי שיטת מייסור וכך נמשיך הלאה.

לפרטים נוספים אודות שיטת המייסור היכנסו לכאן. מוזמנים לקרוא כאן למטה את חוות הדעת של התלמידים אשר משתתפים בשיעורי המייסור (תרגול עצמי במסגרת שיעור קבוצתי)

למי מתאים?

לתלמידים שמתרגלים לפחות חצי שנה ברציפות מתרגלים ותיקים שרוצים להעמיק בשיטת האשטנגה ומתרגלים שרוצים לסגל לעצמם תרגול אישי.

שימו לב! הקורס מוגבל במקום – כדאי להירשם בהקדם

תאריכים: 7 מפגשים שבועיים, ימי ה' החל מה-16/6/22, 10:15-12:00
מיקום: סטודיו ״עדי יוגה״, יהודה הנשיא 39 הרצליה הצעירה
עלות: 600 ש״ח.
הטבה: מחיר לתלמידי הסטודיו וסטודנטים - 575 ש״ח.
מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם ובלבד שהביטול ייעשה 14 ימים שאינם ימי מנוחה לפחות, קודם למועד תחילת השירות.
מעבר לאמור הנ״ל ייגבו דמי הביטול הבאים:
ביטול בין ה 5.6.22 -10.6.22 – דמי ביטול בסך 50% מעלות הקורס.
ביטול בין ה 11.6.22 – 16.6.22 (יום תחילת הקורס) – דמי ביטול בסך 75% מעלות הקורס.
לא יינתן החזר בגין ביטול במהלך הקורס
פתיחת הקורס מותנית בהרשמה של 6 משתתפים**

לפרטים נוספים מלאו את הטופס או התקשרו 052-6191016

  • Hidden

סרטון תרגול הסדרה הראשונה של אשטנגה ויניאסה יוגה בהנחיית אבי השיטה, סרי ק. פטהבי ג׳ויס

 

אודות המורה: מיכל רג'ואן

את המסע שלי עם היוגה התחלתי בשנת 2012 בסטודיו של עדי. לאחר מספר נסיונות עם כמה מורים בכמה סטודיואים, מצאתי סוף סוף מורה ובית ליוגה. מהר מאוד נכנסתי לזה וכעבור שנתיים בתרגול רציף עשיתי קורס מורים בהדרכתה של רוקסי סטולק. לאחר סיום ההתמחות שלי במשרד עורכי דין החלטתי לבחור במסלול חיים אחר. בחרתי בלימוד מעמיק והוראה של יוגה. הרגשתי שזה הייעוד שלי והמקום בו אני צריכה להיות. בשנים האחרונות המשכתי להעמיק את לימודי בעיקר באשטנגה ובאיינגאר יוגה אצל מורים בכירים בארץ ובעולם ביניהם: אושה דווי מרישיקש, מתי עזרתי, ג׳ון סקוט ועוד. התרגול מהווה בשבילי הזדמנות להתבונן ולהתרכז בנשימה, בגוף ובעצמי. מלבד לתרגול עצמו, היוגה עבורי היא תהליך מרתק ובלתי פוסק של לימוד וחקירה עצמית והיא מוצאת ביטוי בכל דבר בחיי. היוגה הובילה אותי לעולם הבריאות הטבעית אותו אני לומדת לעומק בשנים האחרונות. בוגרת מכללת אילמה בלימודי בריאות טבעית לגוף ולנפש ויועצת לבריאות טבעית.  
כל הזכויות שמורות לעדי יוגה