קורס יסודות היוגה

עם מעין פרדיננד

הדרך הטובה ביותר להתחיל לתרגל יוגה היא – מהתחלה. להקדיש זמן וסבלנות לבניית יסודות נכונים וטובים לתרגול שלנו כך שנפתח תרגול בריא, מודע וכזה שנמשך לאורך זמן הקורס הוא הזדמנות מצוינת להתחיל לתרגל בצורה מובנית. בכל שבוע נתמקד בקבוצה מסוימת של תנוחות ונשלב אלמנטים מהפילוסופיה ועקרונות בסיסיים לאורח חיים בריא.

הקורס מוגבל במקום – מומלץ להירשם בהקדם.

תאריכים: יום ה' | 7 מפגשים החל מה 11/7/24 | 19:45-21:30
מיקום: סטודיו ״עדי יוגה״ יהודה הנשיא 39, הרצליה הצעירה
עלות: 650 ש"ח.
הטבה: מחיר לתלמידי הסטודיו וסטודנטים - 620 ש״ח.
מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם ובלבד שהביטול ייעשה 14 ימים שאינם ימי מנוחה לפחות, קודם למועד תחילת השירות.
מעבר לאמור הנ״ל ייגבו דמי הביטול הבאים:
ביטול בין ה 30/6/24 -5/7/24 – דמי ביטול בסך 50% מעלות הקורס.
ביטול בין ה 6/7/24 – 11/7/24 (יום תחילת הקורס) – דמי ביטול בסך 75% מעלות הקורס.
לא יינתן החזר בגין ביטול במהלך הקורס
פתיחת הקורס מותנית בהרשמה של 8 משתתפים**

לפרטים נוספים מלאו את הטופס או התקשרו 052-6191016

  • Hidden

אודות המורה: מעין פרדיננד

התחלתי לתרגל יוגה לפני כשש שנים בעיקר כדי להבין מה הסיפור. אהבתי את הסנכרון בין נשימה ותנועה והאיזון בין מאמץ והרפייה, אז המשכתי. היוגה עזרה לי לפתח מודעות לגוף, לגבולות שלו וגם איך למתוח גבולות אלו. התחלתי להכיר את התודעה ודרכים להרחיב אותה או לפחות להשקיט אותה. כעבור כשנתיים תרגול, הלכתי לקורס מורים, הקורס הפך אותי מאחת שמתרגלת ומעבירה שיעורים כתחביב, לתלמידה ליוגה. לאחר הקורס, הגעתי לסטודיו עדיוגה. התחברתי לשילוב הסגנונות של האשטנגה והאיינגר ובעיקר לסגנון ההוראה הפשוט והמדוייק. במקצועי אני מהנדסת חשמל, מה שאומר ישיבה על כיסא מול מסך רוב היום. תמיד היה לי קשה לשבת במקום אחד יותר מידי זמן, אז תמיד דאגתי לזוז ולנוע לפני שהיום מתחיל או לפני שהיום נגמר וגם בין לבין כשמתאפשר. היוגה מאפשרת לי פשוט לשבת, פשוט לעמוד ולעיתים גם פשוט להיות. היום אני מבינה שיוגה זה לא סיפור אלא דרך חיים. לשמחתי, היוגה מלווה גם אותי בדרכי.
כל הזכויות שמורות לעדי יוגה